Препоръки за форума

• 8 Отговора
  • 245 Прегледи
*

downadmin

• Administrator
  • Newbie
  • 13
    • Idea Studio
Препоръки за форума
« -: Ноември 09, 2016, 01:47:25 pm »
Как бихте желали да работи форума!? Препоръки?

*

maria

• Newbie
  • *
  • 14
Re: Препоръки за форума
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2016, 07:37:26 pm »
Искам форума да е защитен, а в момента това не е така. Току-що разгледах профила на последния регистриран потребител, без дори да съм влязла във форума.

*

downadmin

• Administrator
  • Newbie
  • 13
    • Idea Studio
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2016, 08:18:09 pm »
Искам форума да е защитен, а в момента това не е така. Току-що разгледах профила на последния регистриран потребител, без дори да съм влязла във форума.

ЗДравейте.

Вижте как   е сега.

*

maria

• Newbie
  • *
  • 14
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2016, 04:40:08 pm »
Сега вече иска регистрация, за да се види информацията.
И, разбира се, трябва да се помисли за по-добра структура на категориите във форума, но това си е ваше решение. А и като гледам голямата активност, дано скоро да се промени, може и да не се наложи.

*

Анна Гочева

• Administrator
  • Newbie
  • 3
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2016, 06:30:14 pm »
Боре. аз пак да си кажа - искам достъп с фейсбук.
Освен това според мен форумът трябва да е тотално затворен - т.е. да не може изобщо да се чете в него без да си регистриран.
В групата понякога публикуваме много лични неща, които не бих споделила ако знам, че всеки може да влезе да ги прочете.

*

downadmin

• Administrator
  • Newbie
  • 13
    • Idea Studio
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2016, 12:13:21 pm »
Боре. аз пак да си кажа - искам достъп с фейсбук.
Освен това според мен форумът трябва да е тотално затворен - т.е. да не може изобщо да се чете в него без да си регистриран.
В групата понякога публикуваме много лични неща, които не бих споделила ако знам, че всеки може да влезе да ги прочете.

Анна, здравей

1  - за ФБ вход, работя по въпроса, оказа се трудно, или някои плъгини за това са платени, търся начин :)

2 - ако го забраним, за четене на външни хора, няма да го вижда и  Гугъл  и  за популяризирането на сайта форума няма да ни носи ползи ... но понеже целта му е  е друга, ако кажете, ще го направя ???

*

downadmin

• Administrator
  • Newbie
  • 13
    • Idea Studio
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2016, 12:21:16 pm »
Сега вече иска регистрация, за да се види информацията.
И, разбира се, трябва да се помисли за по-добра структура на категориите във форума, но това си е ваше решение. А и като гледам голямата активност, дано скоро да се промени, може и да не се наложи.

Мария

отделен по малко от оскъдното си свободно си време, за да правя по нещо

1

Мога да ви направя модератор, да правите раздели по ваша преценка

2

форума с е знае от хората от 2-3 дена, затова тепърва употребата му ще расте

*

maria

• Newbie
  • *
  • 14
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2016, 06:24:19 am »
Благодаря, но не желая да съм модератор. Вече имаше форум, никой не е сметнал за необходимо да погледне и там. Почва се пак наново.
Аз оценявам усилията Ви, но от време на време е нужна и комуникация,а не само действия.
И успех с очакваните потребители!

*

maria

• Newbie
  • *
  • 14
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2016, 08:42:05 am »
Аз първо не осъзнах какво има предвид Анна, но сега го видях. Всеки може да чете, дори да не е регистриран. Това определено трябва да се промени. Може да се вижда структурата на форума и последната тема и кой е писал, но в никакъв случай не трябва да може нерегистрирани потребители да четат.
И знам, че само искам, но това е много важно.